TOUCHSPA

Touch Klasik Masaj :
Kas gevşetici stres giderici, duyarlı, derine inan masaj türüdür. Hafif ya da kuvvetli dokunuşlarla kan dolaşımını hızlandırır.
Refleksoloji Masajı :
Özel bir masaj tekniği ile uygulanan yoğun ayak masajıdır. Ayaklardaki refleks noktaları yardımıyla tüm vücuda ve organlara ulaşılır. Enerji blokajları çözülür, vücudun kuvvet noktaları aktive edilir ve kendini iyileştirme sürecine katkı sağlanır. Yarım saatlik bir masaj uygulamasıdır.
Lenf Drenaj Masajı :
Lenf drenajının görevi vücudunun lenf sistemini harekete geçirmektedir. Lenf sadece vücuttaki suyu atma, yumuşatma ve toksinlerden arındırma etkisiyle kalmaz, aynı zamanda organizmanın tüm savunma sisteminin taşıyıcısıdır.
Shiatsu Masajı :
Japanya’nın geleneksel tedavi sanatı ‘parmak tazyiki’ anlamına gelmektedir. Bu teknikle ellerle yapılan tazyik, vücudun iç yapısını dengeleyip, doğal enerjileri uyarmaktadır. Diğer doğuya ait tedavi yöntemlerinde olduğu gibi burada da ‘Chi yada ‘Ki’ dengelenerek enerji akışı desteklenir.
Geleneksel Bali Masajı :
Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç sistemlerin birbiriyle entegrasyonunu sağlar.
Mandara Four Hand (4 El ) Masajı :
Adını Bali destanlarındaki sonsuz gençlik saçan Mandara Dağı’ndan alan Mandara Masajı iki terapistin birbirleriyle uyumlu olarak genelenksel bali masaj tekniklerini uygulanmasıyla gerçekleştirilen masaj türü.
Thai Masajı :
Nesilden nesile aktarılan geleneksel teknikler ile uygulanan Thai Masajı, enerji akışını harekete geçirmek ve kaslardaki gerginliği azaltmak için vücutta yer alan belirli noktalara uygulanan basınç ile yapılır. Thai Masajı tüm vücudunuza uygulanacak esnetme hareketleri ile tamamlanır.
Lomi Lomi Nui Masajı :
Değişen ve birbirine bağlı, alt kol ile yapılan uzun ve akıcı masaj hareketleri ve dirsek yardımıyla eklemlerin gevşemesi, ruhun serbest kalması sağlanır, derin bir rahatlama hissi uyandırır. Sevgi dolu, insanı sarmalayan bu dokunuşlar, hoş kokulu ılık vücut yağları ve Havai müziği eşliğinde kendinizi emin ellerde hissettirir ve her yönden rahatlamayı sağlar.
Aroma Terapi Masajı :
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.
VIP Terapi Couple Room :
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan özel masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masaj türüdür. Ayrıca masaj öncesi süt ve çikolata banyosuyla vücudunuzu dinlendirebileceğiniz özel jakuzi ile masaj öncesi vücudunuzun nefes alması sağlanır.
Paşa Hamam Uygulaması :
Sıcaklığın, ruhunuzu ve bedeninizi tamamen rahatlattığını hissedeceksiniz. Hamam terapisti tüm vücuda etkili ve temizleme özelliğine sahip rahatlatan ve iyi hissetmenizi sağlayan keseleme işlemini tüm vücuda uygulayarak, mükemmel bir temizlik hissi sağlar, cilt pürüzsüzleşir ve yumuşar, hızlanan kan dolaşımı ise tüm kasılmaları gevşetir.
Şehrazat Hamam Uygulaması :
Paşa uygulamasına ilave olarak; hoş kokulu bir köpük bulutuyla sarılırsınız. Köpüğün hoş kokusuyla rahatlayan bedeniniz masajın ardından iyice durulanır. Hamam terapisti aromatik yağlarla hamam özgü masaj hareketleri ile kasları hareketlendirip, başınıza el ve ayaklarınıza özel bir masaj uygulanır.